Neymar me kontroll të jashtëzakonshëm mbi topin, shikoni veprimin e tij

38
SHARE

Ylli i Paris Saint Germain , Neymar, shquhet për kontrollin e tij fenomenal mbi topin.

Në fakt, i gjithë futbolli brazilian ka për bazë teknikën e mirë me topin, driblimet dhe kontrollin e lirë mbi topin.

Së fundmi, nga grumbullimi i fundit në përfaqësuesen e Brazilit, ka dalur një video ku shihet se si është në gjendje Neymar ta kontrollojë topin

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.