Neymar me deklaratë befasuese për Mbappen

31
SHARE

Neymar është ndalur të flas për përballjen ndaj Crvena Zvendëzn.

Ylli brazilian ka thënë se duan ta fitojnë atë ndeshje, duke i përcjell një mesazh edhe Kylian Mbappes.

“Jam i lumtur që jam në një skuadër me Mbappe. Ai është një talent i madh dhe është lojtar shumë ofensiv. Me të në skuadër PSG është akoma edhe më e fortë”, ka thënë Neymar, përcjell “lajmi.net”.

“Jam i lumtur te skuadra e Paris Saint Germain dhe nuk kam arsye për tu larguar. Mundohem të përmirësohem dhe të jap më të mirën çdo ditë”.

“Është një ndeshje që duhet ta fitojmë, andaj shpresoj të ia dalim”, ka thënë më tej ylli brazilian.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.