Nëse Mourinho qendron, ky do të përforcimi i parë i United

61
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Duke supozuar se José Mourinho do të jetë Manchester United edhe në sezonin e ardhshëm, diçka që nuk duhet të merret si e mirë, Red Devils janë gati të ndjekin mesfushorin defanziv afro 32 vjeçar Blaise Matuidi.

Duke luajtur për Juventusin që nga vera e kaluar, ish lojtari kryesor i PSG-së është aktualisht në një marrëveshje me Bianconerin deri në qershor 2020.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.