Në janar po planifikohet, shkëmbimi i bujshëm lojtarësh, Barcelona-Chelsea

57
SHARE

Barcelona është treguar e gatshme të bëjë një shkëmbim lojtarësh me skuadrën e Chelseas.

Drejtuesit katalanas i kanë propozuar londinezëve që në janar të bëhet një shkëmbim ndërmjet Denis Suarezit dhe Willianit, shkruan tabloidi britanik “The SUN”, raporton SYRI.net.

Chelsea dhe skuadra katalonase janë shumë pranë shkëmbimit të lojtarëve, mirëpo blutë po kërkojnë Suarez plus një shumë të parave.

Ndërsa në krahun tjetër Barcelona e dëshiron me çdo kusht transferimin e Willianit.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.