Nasri po rikthehet në Premier League?

65
SHARE

Samir Nasri mund të rikthehet në Premier League pasi Everton ka shprehur interesim për 31 vjeçarin.

Dënimi për doping përfundon muajin ardhshëm dhe francezi është i gatshëm për sfidë të re, transmeton Transferimet.net.

Nasri aktualisht është pa skuadër, por trajneri i Everton Marco Silva mund të bindë atë të rikthehet në Premier League.

31 vjeçari ka përvojë të mjaftueshme në Premier League pasi luajti për dy skuadra si Arsenal dhe Manchester City./Transferimet.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.