MURIQI! Kosova rikthen epërsinë (VIDEO)

16
SHARE

Kosova rikthen epërsinë përmes Vedat Muriqit, i cili shënon pas disa rasteve të humbura.

Po zhvillohet minuta 72′ dhe përfaqësuesja ka sërish avantazhin përballë Maltës, transmeton Transferimet.net.

Ndërkohë që kapiteni i mysafirëve, Michale Mifsud është përjashtuar nga loja me karton të kuq.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.