Mourinho: Kam shumë gjëra për të thënë, por…

28
SHARE

Gjërat nuk po shkojnë mirë për Jose Mourinho te Manchester United në këtë sezon dhe barazimi zhgënjyes i marrë në shtëpi kundër Valencias në Champions League ka shtuar presionin ndaj portugezit, i cili është shumë i irrituar.

Mourinho ka qenë kritik ndaj lojtarëve të tij dhe ndaj blerjeve të munguara në merkato.

“Jam i kënaqur me përpjekjen, angazhimin dhe përmirësimet që kemi bërë,” ka thënë Mourinho. “Nuk jam i kënaqur me rezultatin, që nuk është as i mirë, por as i keq. Mendoj se ka gjëra që i kam të vështira t’i them. Do të kishit një arsye më tepër për të më kritikuar, mendoj se keni patur mjaftueshëm.”

United do të kthehet në fushë fundjavën e ardhshme për t’u përballur me Newcastle nw Premier League./Telesport/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.