Montoya zbulon se ku po transferohet Neymar

89
SHARE

Martin Montoya ka zbuluar se ku dëshiron të transferohet Neymar.

Martin Montoya njihet si shok shumë i ngushtë i Neymarit, andaj ai ka zbuluar se e dëshiron rikthimin te Barcelona.

“Nuk e di, mendoj se është e vështirë të ndodh, por jo e pamundur”, ka thënë Montoya, përcjell “lajmi.net”.

“PSG është klubi i shkëlqyer, por në futboll gjithçka mund të ndodh.

“PSG-ja ka paguar një shumë të majme, por Barcelona është e gatshme që ta paguaj të njëjtën, vetëm që ta rikthej Neymarin.

“Neymar e dëshiron rikthimin te Barcelona, sepse atje ishte shumë i kënaqur dhe kaloi tri vite të mrekullueshme”, ka shtuar më tej Montoya. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.