Milot Rashica flet pasi shënoi gol, kjo është deklarata e tij

25
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Ekipi i Werder Bremenit ka fituar me rezultatin e thellë 3-1 ndaj Kolnit, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të raundit të 26’të të Bundesligës, shkruan GazetaBlic.

Në këtë ndeshje shënoi gol edhe sulmuesi shqiptar, Milot Rashica.Rashica ka folur pas takimit, ku tha se ndihet i lumtur për fitoren dhe golin.

Milot Rashica

“Trajneri më tha se do të luajë sot, andaj jam shumë i lumtur për golin dhe fitoren”, tha Rashica pas përfundimit të takimit.

Vlen të theksohet se Rashica ka qenë në dyshim për këtë ndeshje, pasi ishte i sëmurë.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.