Milan nënshkruan me yllin që e do Real Madridi

81
SHARE

Milani dëshiron që ta blindoj një lojtar këto ditë.

Milani dëshiron që Suso ta rinovoj kontratën e tij.

Skuadra italiane është takuar me agjentin e spanjollit, Alessandro Luccin dhe babain e tij, ku kanë biseduar për kontratën e re, përcjell “lajmi.net”.

Bazuar në raportimin e ‘Corriere della Sera’, Suso kërkon një kontratë deri në vitin 2023.

Natyrisht se me kontratën e re, paga e spanjollit do të rritet deri në 5 milionë euro, pasi aktualisht fiton 2.5 milionë.

Suso po kalon nëpër një formë të jashtëzakonshme në këtë sezon, ku është bërë cak i Real Madridt, kështu rosonerët duan ta blindojnë atë. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.