Messi po e shikoni ndeshjen nga spitali, çfarë ka ndodhur (FOTO)

45
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevojë për ndihmë financiare për mirëmbajtjen e faqes.

Edhe pse nuk është pjesë e skuadrës së Barcelonës, e cila është duke luajtur momentalisht kundër Malagës, Lionel Messi nuk dëshiron ta humbasë së shikuari këtë ndeshje.

Prandaj, ai është duke e shikuar atë në TV nga spitali, ku është duke qëndruar pas lindjes së fëmijës së tretë.

Argjentinasi e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet me Thiagon, të birin e madh, duke e shikuar ndeshjen.

Mesazhi i thjesht me të cilin e ka përshkruar këtë fotot ka qenë: “Gati!”.

Listos !!!

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.