Messi i dërgon mesazh Neymarit pas largimit nga Barcelona

89
SHARE

Lionel Messi ka refuzuar ta kritikojë Neymarin për largimin e tij nga Camp Nou.

Lionel Messi i ka dërguar një mesazh Neymarit pas vendimit të brazilianit për largim nga Barcelona.

Ylli argjentinas ka refuzuar ta kritikojë Neymarin për largimin e tij nga Camp Nou.

Madje, ai ka uruar të takohen së shpejti në fushë, ose jashtë saj.

“Neymar, t’i kemi thënë të gjitha në momentin kur ke vendosur të largohesh nga Spanja”, u shpreh Messi, përcjell “lajmi.net”.

“Por, e di se të mbështesim dhe na mungon, shpresoj të takohemi së shpejti në fushë ose jashtë saj”, theksoi ai.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.