Mega-oferta e Man Cityt e refuzuar nga Messi

80
SHARE

Lionel Messi refuzoi ofertën nga Manchester City duke konfirmuar të ardhmen e tij në Camp Nou.

Manchester City paraqiti ofertë për Lionel Messin para se ai të vendosë për vazhdimin e kontratës me Barcelonën.

“AS” raporton se “Citizens” ofruan 100 milionë euro për blerjen e tij dhe 50 milionë euro të tjera në formë të pagës vjetore.

Por, Messi refuzoi ofertën nga Manchester City duke konfirmuar të ardhmen e tij në Camp Nou me kontratë të re afatgjate.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.