Mascherano zgjedh numrin e fanellës te klubi i ri

81
SHARE

Javier Mascherano është larguar nga Barcelona për t’u zyrtarizuar te klubi kinez Hebei China Fortune.

“Pas arritjes së marrëveshjes me Barcelonën dhe vetë lojtarin, kapiteni i shquar argjentinas, Mascherano, nga sot është i është bashkuar Hebei China Fortune edhe zyrtarisht”, ka njoftuar klubi kinez.

Mascherano po ashtu është prezantuar me fanellën e ekipit të ri ku do ta veshë fanellën me numrin 14.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.