Manchester United – Brighton, formacionet zyrtare

25
SHARE

Manchester United dhe Brighton takohen në çerekfinale të FA Cup.

Ndeshja zhvillohet në Old Trafford me fillim nga ora 20:45, transmeton “Transferimet”.

Formacionet zyrtare:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.