Manchester City – Fulham, formacionet zyrtare

31
SHARE

Manchester City dhe Fulham përballen në Etihad në kuadër të kupës Carabao me fillim nga ora 20:45.

Për skuadrën e Pep Guardiolës starton portieri kosovar Arijanet Muriqi.

Formacionet zyrtare janë publikuar:

Manchester City: Muric, Danilo, Kompany, Stones, Zinchenko, Delph, Brahim, De Bruyne, Foden, Sane, Jesus

Fulham: Rico, Fosu-Mensah, Ream, Sessegnon, Anguissa, Cairney, Seri, Vietto, Mitrovic, Schurrle

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.