Liverpool – Chelsea, formacionet zyrtare

55
SHARE

Liverpool dhe Chelsea ballafaqohen në kuadër të Carabao Cup me fillim nga ora 20:45.

Dy skuadrat kanë pushuar lojtarët kryesorë për t’i dhënë shansin për të impresionuar futbollistëve të tjerë.

Formacionet zyrtare:

Liverpool: Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Moreno, Fabinho, Milner, Keita, Shaqiri, Mane, Sturridge.

Chelsea: Caballero, Azpilicueta, Christensen, Cahill, Emerson, Fabregas, Kovacic, Barkley, Moses, Willian, Morata.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.