Leonadro jep lajmin e madh për Ibrahimoviçin

41
SHARE

Menaxheri i Milanit, Leonardo ka folur rreth transferimit të mundshëm të Zlatan Ibrahimoviçit nga La Galaxy në ‘San Siro’.

“Tani për tani, dritarja e transferimit është e mbyllur, ne duhet të bëjmë gjërat me qetësi dhe mos harrojmë se ka disa aksione financiare të Fair Play. Ne duam të ndërtojmë një ekip konkurrues “, ka thënë Leonardo.

Ai ka thënë se Ibrahimoviç edhe pse 37 vjeçar është super lojtar dhe mund të jap ende kontribut në fushën e lojës.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.