Lazio – Marseille, formacionet zyrtare

11
SHARE

Lazio dhe Marseille takohen në kuadër të xhiros së katërt të fazës së grupeve në Europa League.

Dy skuadrat kanë zbuluar formacionet zyrtare:

Lazio: Strakosha; Wallace, Luiz Felipe, Acerbi; Marusic, Cataldi, Parolo, Berisha, Durmisi; Correa, Immobile.

Marseille: Pelé; Sakai, Caleta-Car, Rami, Ocampos; Sanson, Luiz Gustavo, Strootman, Lopez; Thauvin, Njie.

Kujtojmë se ndeshja fillon nga ora 18:55.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.