Lazio 0-0 Milan, raporti i ndeshjes

51
SHARE

Milan është finalisti tjetër i Coppa Italia pasi eliminuan Lazion përmes penalltive.

Dy ndeshjet e zhvilluara pa gola, dhe fatin e vendosën penalltitë ku Milan triumfoi 5-4, transmeton “Transferimet”.

Notat e lojtarëve:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.