LAJMI I FUNDIT: Zyrtarët e Interit në Madrid për Modricin

126
SHARE

Inter duket shumë i vendosur për të sjell në Itali yllin e Real Madrid, Luka Modric.

Correire dello Sport deklaron se përfaqësuesit e Interit janë në Madrid për të biseduar për një lëvizje të mundshme për Luka Modric, i cili i ka thënë Florentino Perez se dëshiron të nënshkruajë me nerazzurrët, përcjell Orainfo.

Ndërsa Inter do të përballet me Atletico Madrid në Madrid, ata gjithashtu do të mbajnë bisedime për një lëvizje të mundshme për Modric.

Një pjesë e rëndësishme e negociatave do të jetë nga Steven Zhang, i cili është djali i Zhang Jindong dhe do të mundohet për t’i afruar të dyja palët.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.