LAJMI I FUNDIT/ Bekim Isufi jep dorëheqje nga Drita

18
SHARE

Bekim Isufi ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit e Drita.

Trajneri gjilanas ka konfirmuar se nuk është më pjesë e ekipit bardhekaltër.

“Iu kam thënë edhe lojtarëve, unë nuk jam më trajner i Dritës. Më vjen shumë keq që e mbyllëm këtë rrugëtim me humbje sot”, deklaroi Isufi për “Supersport”.

“Kam dhënë dorëheqje, klubi nuk e ka pranuar fillimisht, por rrugëtimi ynë mbyllet këtu. Iu kam treguar para 10 ditëve”.

“Jam shumë i kënaqur dhe i lumtur për këtë që e kemi arritur me Dritën”.

“Skuadra është e fuqishme dhe mund t’ia dalë”.

“Besoj që klubi mund të gjejë një trajner të mirë. I falënderoj edhe tifozët për mbështetjen”, shtoi ai.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.