Ky super-yll i Juventus mungon në finalen e kupës ndaj Milanit

174
SHARE

Suspendimi i Giorgio Chiellinit është konfirmuar zyrtarisht, prandaj mbrojtësi i Juventusit do të humbasë finalen e Kupës së Italisë ndaj Milanit

Ishte hera e dytë gjatë kompeticionit që Chiellini ndëshkohet me karton të verdhë dhe kështu i shkaktoi vetes një pezullim për finalen, transmeton “Transferimet”.

Suspendime të tjera nuk ka për finalen e Coppa Italia.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.