Ky është shorti i çerekfinaleve të FA Cup

187
SHARE

Manchester United e pret në shtëpi Brighton-in në çerekfinale të FA Cup pasi shorti u hodh këtë mbrëmje.

Chelsea udhëton te Leicester City, Southampton viziton fituesin e ndeshjes ndërmjet Wigan dhe Manchester City përderisa Sheffield Wednesday ose Swansea e pret njërën nga Rochdale ose Tottenham, transmeton Transferimet.net.

Shorti i çerekfinaleve:

1 Sheffield Wednesday ose Swansea City v Rochdale ose Tottenham Hotspur
2 Manchester United v Brighton & Hove Albion
3 Leicester City v Chelsea
4 Wigan Athletic ose Manchester City v Southampton

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.