Kovacic vjen me një mesazh emocionues për Real Madridin

61
SHARE

Mateo Kovacic ka falënderuar skuadrën e Real Madridit dhe tifozët e kësaj skuadre pas transferimit te Chelsea.

Mesfushori kroat i dha fund qëndrimit tre vjeçar te ‘Los Blancos’, për të kaluar në Premierligë te skuadra e Chelsea në huazim një vjeçar.

“Pas tre vitesh të mbushura me trofe, kam vendosur të shkoj përpara. Edhe pse rrugët tashmë janë ndarë, unë dua të falënderoj familjen e madhe të Real Madridit dhe të gjithë tifozët për një pjesë të mahnitshme të kaluar të jetës sime aty që nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Kovacic./Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.