Kovaç: Bayerni nuk do të transferojë Rebicin

29
SHARE

Bayern Munich ka përjashtuar mundësinë e transferimit të yllit kroat, Ante Rebic nga Eintracht Frankfurt.

24 vjeçari që shkëlqeu në Kupën e Botës me Kroacinë, ka qenë edhe shënjestër e Manchester United.

Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovaç, ka përjashtuar mundësinë e transferimit të Rebic.

“Nuk ka asgjë mes Bayernit dhe Ante Rebic, ai është një personalitet i fortë dhe një lojtar i madh.

Por nuk do të transferohet te Bayerni”, ka thënë trajneri Kovaç

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.