Kjo është skuadra favorite për të transferuar Justin Kluivert!

129
SHARE

Roma është favorite për të nënshkruar me yllin e Ajaxit, Justin Kluivert.

19 vjeçari ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha pas super formës që është duke kaluar te skuadra holandeze, transmeton Transferimet.net.

Mediat gjermane kanë raportuar se Juventus dhe Milan kanë shprehur interesim për Kluivert, por Roma mbetet favoritë në transferimin e tij.

Ju rikujtojm se për 19 vjeçarin janë në garë PSG dhe Manchetser United./Transferimet.net/

 

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.