Këto janë ndeshjet e sotme në Europa League, Milan dhe Arsenal synojnë fitoren

18
SHARE

Pas Champions Leagues, emocionet përqendrohen në UEFA Europa League.

Sonte do të luhen ndeshjet e javës së dytë për fazën e grupeve në eventin e dytë më të rëndësishëm të klubeve europiane

Pa dyshim një vëmendje do të marrë dueli në “San Siro” ndërmjet Milanit dhe Olympiakos të Pireut.

Ndërsa Arsenali do të luajë në transfertë përballë Qarabagut.

Ja të gjitha ndeshjet:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.