Juventus në avantazh, Ronaldo shënon super gol dhe feston si i çmendur (VIDEO)

162
SHARE

Juventus ka kaluar më në fund në avantazh në ndeshjen ndaj Manchester United. Bardhezinjtë kanë shënuar në minutën e 64-të me një super gol të shënuar nga Cristiano Ronaldo.

Ylli portugez mori një pasim fantastik nga Bonucci, dhe më pas ka goditur fluturimthi duke mos i dhënë asnjë shans portierit De Gea, i cili nuk ka pasur mundësi reagimi. Ky ishte goli i parë për Ronaldon këtë sezon në Champions League.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.