Juventus – Milan, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

217
SHARE

Juventusi e ka mposhtur Milanin në Kupën e Italisë me rezultat të thellë prej 4 me 0.

“Zonja e Vjetër” arriti që për të katërtën herë radhazi ta fitoi Kupën e Italisë, nga një Milan që nuk tregoi asgjë.

Padyshim që lojtari i ndeshjes ishte Benatia, që shënoi dy gola në ndeshje, duke marr kështu notën 9.1, përcjell ORAinfo.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte Gianluigi Donnarumma, që u vlerësua me notën 5 .3.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.