Joao Mario befason të gjithë se ku po transferohet

77
SHARE

Bisedimet e mëtejshme kanë ndodhur mes West Ham dhe Interit në lidhje me mesfushorin Joao Mario, raportojnë Daily Mail, pasi Irons kërkojnë zëvendësime emergjente për të dëmtuarit Marko Arnautoviç dhe Manuel Lanzini.

Inter thuhet se kërkon një tarifë huazimi dhe detyrim për të blerë në fund të huazimit, ndërsa West Ham gjithashtu do të duhet të paguajë pagë e 25-vjeçarit në tërësi, përcjell Transferimet.net

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.