Java 5 në Premier League: Parashikimet e Paul Merson

217
SHARE

‘Njeriu magjik’ Paul Merson rikthehet me parashikimet e tij në Premier League.

Tottenham dhe Liverpool e nisin xhiron e pestë me derbin që nis në ora 13:30, transmeton Transferimet.net.

Ja si e parashikon Merson këtë fundjavë:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.