“Jam i shumë lumtur në Real Madrid”

40
SHARE

Lucas Vazquez ka zbuluar se është i lumtur me jetën në Real Madrid.

Reprezentuesi spanjoll, që ka qenë i lidhur me një largim nga Bernabeu, thotë se është shumë i lumtur te “Los Blancos”, transmeton “Transferimet”.

“Jam shumë i lumtur në Real Madrid, është një skuadër që më ka formuar mua si lojtar dhe shpresoj se do të jem këtu për shumë vite.

“Mendoj se jam në momentin më të mirë, me besimin më të madh, që kur kam ardhur në Madrid, duke kontribuar për ekipin dhe duke marrë rezultate të mira.”

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.