Ja kush janë golashënuesit më të mirë në Champions League

40
SHARE

Këtë mesjavë u mbyll raundi i 4 në fazën e grupeve të Champions Legue. Ishte një raund me plot gola ku mund të kujtojmë fitoren e Reali 5-0 ose fitoren e Manchester Cityt 6-0.

Syri.net ju sjell listën e 15 golashënusve më të mirë në këtë sezon. Listën e kryeson sulmuesi i Romës Dzeko me 5 gola.

Pas tij vjen Meesi po me 5 gola, të ndjekur nga Dybala, Kane dhe Lewandowski me nga 4 gola.

Ja lista me 15 lojtarët:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.