Ja kur do të kthehet Manuel Neuer

72
SHARE

Manuel Neuer ka treguar në mediat gjermane për gjendjen shëndetësore të tij.

Portieri gjerman ka thënë se po ecë shumë mirë periudha e rikuperimit të tij dhe se më nuk ndjenë dhimbje.

“Po bëj shumë mirë. Këmbët e mija më nuk kanë dhimbje. Ju garantoj se do të paraqitem në portë në pjesën e dytë të sezonit. Nuk kam datë për rikthim, por do të ndihmoj Bayernin këtë edicion. Nuk dua të ngutem sepse Bayern po bën edhe pa mua, por thënë të drejtën kam mallë për fushën” ka thënë Neuer.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.