Ja çfarë thotë Icardi pas golit dhe fitores së Interit në Champions

18
SHARE

Mauro Icardi u shpreh i lumtur pasi arriti të shënojë golin e fitores në duelin kundër PSV Eindhoven në ndeshjen e vlefshme për Champions League.

Ishte rikthimi i dytë i tyre i njëpasnjëshëm në Champions pas një rezultati identik kundër Tottenham Hotspur dhe një herë Icardi ishte vendimtar.

“Unë përpiqem të bëj çmos për ekipin dhe të ndihmoj në çdo moment”, tha sulmuesi për Sky Sport Italia.

“Ne e dinim se duhej të mbroheshim në minutat e fundit, pasi ato janë vendimtare. Duke hedhur topin në zonë krijon kaos. Jam shumë i lumtur për fitoren”, përfundoi ai./Syri.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.