Huddersfield – Man Utd, formacionet zyrtare

30
SHARE

Manchester United dhe Huddersfield Town takohen për herë të tretë këtë sezon.

“The Terriers” triumfuan në shtëpi me rezultat 2-1 ndaj United në tetor, ndërsa këta të fundit u hakmarrën falë golave të Alexis Sanchez dhe Romelu Lukaku këtë muaj.

Në ora 18:30 zhvillohet ndeshja në kuadër të raundit të pestë në FA Cup, që luhet në “Kirklees Stadium”, transmeton Transferimet.net.

Formacionet zyrtare:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.