Heynckes në telashe të mëdha, ylli i madh mungon në ndeshjen kundër Realit

674
SHARE

Ku na ndajnë edhe dy ditë para gjysmëfinales së kthimit mes Realit të Madridit dhe Bayern Munchen, vjen lajmi i keq për skuadrën gjermane.

Arjen Robben, i cili u dëmtua në sfidën e parë në “Allianz Arena” nuk ia ka dalë dot për t’u rikuperuar dhe do të mungojë në sfidën e së martës në “Santiago Bernabeu”.

Në këtë mënyrë trajneri Jupp Heynckes humbet një lojtar të rëndësishëm.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.