Griezmann: E adhuroj këtë ligë

54
SHARE

Antoine Griezmann ka dhënë vlerësimin e tij për Bundesligën.

Antoine Griezmann ka thënë se në të ardhmen mund të luajë në Bundesligë.

“Mund të jetë një ligë ku mund të luajë në të ardhmen edhe pse ndihet mirë te Atletico Madrid”, ka thënë fillimisht sulmuesi francez, përcjell “lajmi.net”.

Është një ligë ofanzive dhe me shumë opsione në sulm. Mendoj se Borussia Dortmund reflekton shumë mirë në ligë”, ka thënë më tej Griezmann më tej.

Por, tashmë është e ditur se francezi pëlqehet nga Bayern Munchen, por edhe ai e pëlqen skuadrën gjermane, andaj në verën e ardhshme mund të ndodh një transferim. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.