GOOOOOOL! Kosova në epërsi, Kololli realizon nga një super aksion

7
SHARE

Pas disa mundësive të shpërdoruara, vjen goli i epërsisë për Kosovën në minutën 30′.

Benjamin Kololli është realizator i golit të merituar pas një dominimi të plotë përballë Maltës, transmeton Transferimet.net.

Një kombinim perfekt i tij dhe Valon Berishës ka rezultuar me golin e epërsisë për përfaqësuesen tonë.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.