Goli i parë në Premier League, realizuar nga Pogba (VIDEO)

76
SHARE

Manchester United dhe Leicester City janë duke luajtur në kuadër të ndeshjes së parë të edicionit të ri në Premier League dhe Djajtë e Kuq po avancojnë me epërsi minimale.

Goli u shënua pas vetëm 3 minutave lojë, kur Paul Pogba nuk huqi përballë Kasper Schmeichel nga 11 metërshi, transmeton Transferimet.net.

Ja goli i tij dhe i pari i këtij sezoni në Premier League:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.