“Gabigol, largohu, nuk të duam këtu”

65
SHARE

Gabigol është kthyer në Brazil pas eksperiencave zhgënjyese në Europë, por gjërat nuk po shkojnë mirë as në atdhe.

Në fakt, tifozët e Santon nuk janë aspak të kënaqur me të, që ka shënuar vetëm 2 gola në shtatë ndeshje dhe skuadra tani rrezikon rënien nga kategoria pas humbjes 2-0 të pësuar kundër Atletico Paranaense.

Lojtari, akoma në pronësi të Inter, kë përfunduar në shënjestrën e tifozëve: Largohu, Santos nuk ka nevojë për ty”.

Kështu, investimi 30 milionë euro i bërë dy vite më parë nga Inter, po rezulton i gabuar për klubin milanez, që është në kërkim të të ardhurave për të respektuar normat e Fair Play-it Financiar.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.