Futbolli i Kosovës në zi, vdes Fadil Vokrri

126
SHARE

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri ka vdekur

Legjenda e futbollit kosovar ishte dërguar sot me urgjencë në spital pas një komplikimi shëndetsor.

Kurse, nuk vonoi gjatë dhe erdhi lajmi për vdekjen e tij.

Vokrri ishte 58 vjeç

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.