FOTO/ Goditi me top vogëlushin, shikoni çfarë gjesti bën më pas Mourinho

47
SHARE

U nda në “paqe” super ndeshja ndërmjet Manchester United dhe Arsenal e vlefshme për javën e 15-të të Premier Leagues.

Takimi i luajtur në “Old Trafford” përfundoi me rezultatin 2-2 në një ndeshje ku kishte shumë gola dhe spektakël.

Por Jose Mourinho gjithmonë është në qendër të vëmendjes për veprimet e tij jo të hijshme këtë herë ka ndodhur e kundërta.

Aksidentalisht ai ka goditur me top një fëmijë, por ai ka treguar menjëherë anën e tij njerëzore pasi u çua dhe duke i kërkuar falje vogëlushit që po ndiqte ndeshjen.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.