FOTO/ Formacionet e mundshme: Milan – Olympiakos

22
SHARE

Sot do të luhen ndeshjet për javën e dytë në fazën e grupeve të UEFA Europa Leagues.

Në orën 18:55 në “San Siro” Milani do të presë skuadrën greke të Olympiakosi të Pireut për të synuar fitoren dhe 3 pikëshin e radhës.

“Sportmediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.