FOTO/ Bayern Munchen publikon listën e Champions, ja vendimi për Meritan Shabanin

132
SHARE

Bayern Munchen ka zyrtarizuar listën me 32 lojtarë për sezonin 2018-2019 të Champions League.

Në listën e klubit bavarez bie në sy dhe emri i mesfushorit me origjinë shqiptare, Meritan Shabani.

Kampionët e Gjermanisë ndodhen në Grupin E së bashku me AEK, Ajax dhe Benfica.

Image

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.