Formacionet zyrtare: Juventus – Milan

24
SHARE

Sot në orën 21:00 do të kuhet finalja e Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Milanit.

Kjo ndeshje zhvillohet në ”Stadio Olimpico” të Romës, ndërsa dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Cuadrado, Benatia, Barzagli, Asamoah; Khedira, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Mandzukic, Dybala

Milan: G Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Locatelli, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.