Fanellat e reja të Kosovës për Ligën e Kombeve /Foto

52
SHARE

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK), në një konferencë për media ka prezantuar fanellat e reja të përfaqësueses dhe logon e re të saj, për Ligën e Kombeve

FFK-ja ka lidhur kontratë me kompaninë zvicerane “Fourteen” për fanellat e reja të përfaqësueses.

Kjo kompani do të jetë edhe sponsor i ri i përfaqësueses së Kosovës.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.