Europa League/ Rezultatet e pjesëve të para

12
SHARE

Po luhen në këto momente ndeshjet e xhiros së dytë në grupet e Ligës së Europës.

Janë 11 sfida që janë duke u luajtur dhe sapo kanë mbaruar pjesët e para.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni të gjitha rezultatet e 45 minutave të para.

Image

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.