E FUNDIT: Po kryen testet mjeksore transferimi bomb i Milanit

94
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

PEPE REINA po kryen testet mjeksore në AC Milan përpara një transferimi të lirë nga Napoli në fund të sezonit.

Ish-portieri i Liverpulit dhe Bayern Munichut do të jenë jashtë kontratës në verë dhe është lidhur me një lëvizje në San Siro kur marrëveshja e tij përfundon.

Sky Sport Italia po raportojnë tani per testet mjekësore, me lëvizjen e caktuar për t’u bërë zyrtare në fund të sezonit, transmeton “Transferimet”.

Lajmi pa dyshim do të shkaktojë shqetësim mes tifozëve të Milanit, të cilët me gjasë i shume vlerësuari Gianluigi Donnarumma do të largohet nga klubi.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.